Kto gotuje?

Kto gotuje?

 

MAŁGORZATA KWIATKOWSKA – na co dzień urzędniczka, szkoleniowiec i redaktor. Po godzinach prowadzi blog kulinarny Bon Appetit Małgorzaty. Uważa, że jest tylko jeden rodzaj sztuki, który wszyscy trawią bez sprzeciwu: sztuka kulinarna! I właśnie jej chętnie się oddaje w wolnych chwilach. Gotowanie traktuje jako pasję. Lubi eksperymentować i jest otwarta na nowe wrażenia kulinarne, ceni sobie także tradycję i sprawdzone przepisy rodzinne.

 

 

 

 

 

Kto gotuje?

 

 

MAGDALENA SKRZYPEK – ma 31 lat. Z wykształcenia jest technologiem żywienia. Ma dwójkę wspaniałych dzieci –
9 letnią Amelię oraz 5 letniego Kubusia i to dla nich zazwyczaj gotuje. Pani Magdalena lubi łączyć z sobą różne smaki, wymyślać nowe dania.Gotowaniem interesowała się chyba od małego – już jako kilkuletnia dziewczynka pomagała mamie w tworzeniu różnych potraw i to właśnie jej zawdzięcza to, co teraz z pasją robi.

 

 

 

 

Kto gotuje?

 

 

ANETA WAROWNA – Z zawodu księgowa, prywatnie żona i mama. Prowadzę kulinarnego bloga Kolorowy Przepisownik. Przepisy na nim zamieszczane to w głównej mierze autorskie pomysły, ale także tradycyjne, rodzinne receptury. Uwielbiam poznawać nowe smaki, łączyć je w odmienny od przyjętego sposób. Gotowanie mnie relaksuje i wprawia w doskonały nastrój.

 

 

 

 

Kto gotuje?

 

 

KACPER TYCZYŃSKI – z zawodu oraz zamiłowania kucharz. Praktyki odbywałem w restauracji na Zamku Królewskim w Warszawie. Tam też pracowałem przy dużych imprezach, nie raz dla 300-400 gości (prywatnych, rządowych i międzynarodowych). Uwielbiam przygotowywać tak zwaną dłubaninę, czyli koreczki, tartinki, półmiski i dekoracje. Dużą frajdę sprawia mi również testowanie nowych przepisów. Łącząc przyjemne z pożytecznym założyłem bloga, na którym zamieszczam recenzje książek kucharskich dostępnych na polskim rynku.